Delikli Saç

deliklisacEleme, dekorasyon, otomotiv sanayi, yem sanayi, un sanayi, filtre sanayi ve çelik fabrikaları gibi pek çok alanda kullanım kapasitesine sahip olan delikli sac, firmamız tarafından belli bazı ölçülerde ve müşterilerin istekleri doğrultusunda da özel boyutlarda yapılabilmektedir. Malzeme olarak alüminyum ya da çelik tercih edilebilir ancak elbette ki çelik sac çok daha dayanıklı olacaktır.

Paslanmaz ürünleri ile sektörde söz sahibi olan firmamız, 1918 yılında satış hayatına başlamıştır. O zamandan beri de kendini güncellemiş ve aynı kalitede hizmet sunmaya devam etmiştir. Şirketimiz sac ürünleri dışında paslanmaz elek telleri, elevatör malzemeleri, çeşitleri, bant raptiyeleri, fırçalar ki bunlar isteğe bağlı boyutlarda üretilebilir, rutubet ölçüm cihazları, rulman yatağı ve diğer rulman ürünleri, filtre torbaları gibi ihtiyaca cevap veren ürünlerin üretimine devam etmektedir. Bunlara ek olarak genel olarak belli ölçülerde üretilen delikli saclar, müşteri isteği doğrultusunda fiyat farkıyla arzu edilen boyutlarda da üretim sağlanabilmektedir.

Delikli Sac Çeşitleri

Delikli sac üretimi birbirinden farklı birkaç şekilde yapılmaktadır. Bunlardan biri uzun delikli olarak imal edilendir. Zaman zaman değişiklik gösterse de aralık boyutu genel olarak 20 milimetre olarak ayarlanır. Yatay ya da dikey olarak ayarlanabilen bu delikler isteğe başlı olarak hazırlanabilmektedir. Bir başka seçenek olarak yuvarlak delikli saclar dikkat çekicidir. Her bir deliğin genişliği 1 mm ile 3 mm arasında olabilir, özel istek doğrultusunda daha geniş delikler de oluşturulabilir. Bu sac tipi genel olarak eleme, hoparlör içi, dekorasyon, stand sacı olarak kullanılabilmektedir. Genel olarak soğutma depolarında kullanılan saclar ise kare delikli olanlardır. Ayrıca bu ürün mobilya dekorasyonunda olduğu gibi dekorasyonun genelinde kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı genişlikte küçük ya da büyük kareler olarak hazırlanabilmektedir. Genel olarak rendeyi akla getiren panjur sac da bu sektörde üretilen sac çeşitlerinden bir tanesidir. Bu tür saclar yıkama ya da kabul soyma tarzı işlemlerde kullanılır.

İş güvenliği için kullanılan sac çeşidi ise platform sacıdır. Kaygan zeminlerde, yangın merdivenlerinde, tır ya da çekici gibi araçların kullandığı döşemelerde vs. kullanılabilir. Platform sacın üstünde yuvarlak çıkıntılar bulunur ve bu sayede kayganlığın önüne geçilir. Tüm bu delikli sac ürünleri ile ilgili olarak firmamızdan bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Delikli Sac kullanım Alanları

Genel olarak günlük hayatımızın pek çok bölümünde bu saclar kullanılmaktadır. Okullardaki çöp sepetlerinde, sokaklara yerleştirilen oturma banklarında, mobilya sanayisi çerçevesinde mobilyaların iç bölümlerinde, mimari tasarım alanında da bu ürünler kullanılır. Bunun yanı sıra tarımda, evlerimizde bulunan raf sistemlerinde, balkonlarda ve yangın merdiveni zemin ve korkuluklarında, havalandırma ve otomotiv sektörlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca gıda fabrikalarında çeşitli eleme işlemleri için de delikli ve dayanıklı saclardan yararlanılmaktadır. Alüminyum çatı üretiminde dahi kullanılabilen bu ürün, hayatımızın her alanına girmiş durumdadır. Kaliteli malzeme, paslanmaz ürün ve uygun fiyat garantisi ile siz de bize ulaşarak sac siparişi verebilirsiniz. Ürünler garanti kapsamında kullanıma sunulur ve kullanıcı hatası olmayan durumlarda garantisi devam eder. Herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizimle iletişime geçerek sorunu bildirdiğinizde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.